0216 550 26 47
Tıkla Ara
Web site
elitcopy.com

Tişört Baskı

Elit Copy Center uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile her türlü T-Shirt ( Tişört ) baskı işlemlerini itina ile gerçekleştirir. Sevdiğiniz insanların fotoğraflarını tişörtünüz üzerinde taşımak istemez misiniz? Tişörte yapılan baskı oldukça kalıcıdır. Şirketimiz yapılan baskı işleminin kalıcı olabilmesi için son teknolojik cihazları kullanmaktadır.

Öncelikli şirket politikamız her zaman en uygun fiyata en kaliteli ürünü sağlayabilmektir.  Tişörtleri her boy ve bedene uygun şekilde hazırlayabiliriz. Small, Medium, Large, Xlarge bedenlerde tişörtlere baskı işlemleri büyük bir titizlik ile gerçekleştirilir. Baskılı tişörtlerimizi uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, sevgililer günü ve diğer tüm özel günler için harika bir hediye olabilecek baskılı tişört ürünlerimizden tercih edebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Aras Copy Center firmamız köklü ve başarılı geçmişiyle her zaman gerisinde güler yüzlü müşteriler bırakmıştır. Özen ve titizlik ile çalışan firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.